Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gang Olsena w Świdniku. Uciekał i rozbił głowę na parapecie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2018 r. o 12:02 Powrót do artykułu
Do Ania : daj spokuj to napeno nie pisze żadna Aga tylko Marta M. sama ze sobą która broni tego Mirczuka bo nie ma za co teraz Ćpać...Ta marta to chory psychicznie człowiek większość życia spędziła na oddziałach zamkniętych w Psychiatryku na Abramowickiej nie odpowiadaj na jej kometarze be to nie ma sensu - to zwykła zakłamana nimfomanka która choruje na depresje-paranoidalną dala tego też w jej komentarzach jest wspominane o chorobach,leczeniu i zakładach zamkniętych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ta Mirczuka Marta to zwykły chory ćpun pamiętam jak swego czasu wciągała nawet "Tramal" do nosa,za pieniądze sprzedała by nawet własą matke 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Aniu" ( Warzywko ) rozdwojenie jaźni to bardzo powazna choroba . Jak jesteś " taka mądrsia" to umów się ze mną na miescie i wyjaśnię Tobie Gamoniu pewne tematy. A skoncentruj pisze się S na poczatku a nie Z .....dalej pisze ta sama osoba ...to znaczy ten sam matoł ;) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek nie wiesz kto ...to nie wymyślaj , bo później może być Tobie bardzo głupio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Aga" czyli Marta podaj swój numer telefonu to jeszcze dziś wyjaśnię ci te twoje tematy schorowany ćpunie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Aga :(Marta) daj i mi do siebie nr. tel. to zobaczysz jak tobie 'Ruro' zrobi się głupio nie zapomnij tylko 'Tramalu' się nawciągać do nosa. Xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź jutro o 20.00 pod fontanną ...porozmawiamy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agniesia daj spokój. Nie zniżaj się do poziomu tych cymbałów. Oni serio spodziewają się tam własnej koleżanki-ćpunki. To są tylko młode narwane gnojki. Albo zrobi im się wstyd jak zobaczą elegancką damę albo ich poniesie fantazja na prochach i później będą się tłumaczyć na kolanach w ciemnym lesie jak tam wjade z chłopakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do aga (marta) numer telefonu dawaj jak chcesz się ustawić a nie pod żadną fontanną  chyba że przećpałaś telefon obsrany ćpunie  Xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację xxxxx :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu Marta m dziękuję za komentarze nie pisałam wcześniej nic. Jak zwykle ludzie robią gówno burze i niewinny się obrywa. Niektóre komentarze świadczą o ludziach. Co ci ludzie mogą wiedzieć o człowieku jak nie jesteś pewien to nie pisz głupot dewocie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha tramadol do nosa i wstykuje marihuanę dzieci drogie nawet nie jestem zła haha dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Aga to nie ja kolejny komentarz przeczytałam haha no spoko. Sami świeci przecież w Świdniku są. Wyżej niż *** majo sr haha. Nie czytam więcej nie chce mi się nie wiem co Aga pisała ale wy radzę zacząć od przedszkola jak życie nie nauczyło nie wiem ale powiem. A sory nie dzieci są madrzejsze. Hahaha dobre. Im faboulus. Żebyście byli tacy odważni naprawdę. Jak widać żaden z was mnie nie zna. Bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre xd Aga nie wiem kto to ty i co im pisałaś ale dzięki. Jak mam zły humor to tu wchodzę i już jest lepszy. Marta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że poszło o to że Dareczek dosypywał Marcin prochy i nie tylko bo wabił niewinne kobiety i kolegów którzy później byli gwałceni po dosypaniu im jakiegoś gówna do piwa . Darek to nagrywał i szantażował . Na koniec jak pokazywał to innym i niszczył im życie ludzie chcieli iść na policję i o wszystko oskarżył Dominika czyli poszdokowanego . Napuścił i zmanipulował jednego z chłopaków któremu to zrobił a ten zdesperowany był uwierzył i razem poszli go pobić  ( Dominika) a Bóg wie co jeszcze mu wsypał do piwa znając Darka Mir**** . Oby Darek zgnił w pierdlu. A tej Marty szkoda bo nią też dureń manipulował i zniszczył jej życie . Była jaka była ale z tego co słyszałam to się ogarnęła i dziecko dobrze wychowuje . Tatuś dalej po***y. Pozdrawiam wszystkich 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak poza tym życzę wam dobrej zabawy jak z Patryczkiem się bzykaliście bo Darek to pokazywał na telewizorze . I z koleżanką B**** . Nie będę walił nazwiskami bo nie chce niszczyć nikomu życia . Ale nie robi się czegoś takiego że się dosypuje ludziom prochy żeby się z nimi przespać bo ma się słabe życie erotyczne że jedna osoba nie wystarcza ... Żal .. Marta odbuduj se życie i kopnij go w dupę . Wolin pozdrawia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko wina pajaca Darka, Kalekę pobić to szczyt wszystkiego ... Nie raz krzywdził ludzi niewinnych dobrych dziwię się że ci ludzie nie zrobili dawno z nim porządku i teraz niewinny Patryk siedzieć pójdzie jak sam poszkodowany . Pewnie nic nie zrobił tylko wszedł to wyjaśnić do domu a Darek uciekł i go zostawił i w to go wrobił. Głupi ten Dominik bo żadnego 1000 zł nie ukradli tylko właśnie chcieli odszkodowanie jego dziadek też jest dobry i kłamać potrafi sam ich wpuścił ...a Dominika osobiście widziałem i śladu nie ma po pobiciu wg chodzi a i pracuje ciężkie rzeczy nosi to wtedy kuli nie potrzebuje a tak udaje i z nią chodzi .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moją koleżankę też wabił porządna dziewczynę nie szmatę i nie chciała z nimi się bzykać to jej dosypywał c*** wie czego do piwa .. nieprzytomną brali ruchali rano się chciała zabić przez baranów bo wierzyła w ślepą przyjazn ... Na koniec ich nagrał i chciał ją szantażować c*** złamany .. żal tej dziewczyny a każdy ja teraz za szmatę ma . Zoną też tak manipulował ...zwyrodnialec .. i tacy za nasze podatki żyją ...i się cieszą ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martę M. To zdradzał jak mógł po barach go widziałem z panienkami z niej szmatę robił .. w Greya się bawił ***y palant ... Nie gadajcie na Martę bo ona sama jest poszkodowana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruinujecie ludziom zycie tymi glupimi komentarzami. Zajmijcie sie wlasnym życiem bo chyba wasze nie jest ciekawe ze nosicie innych na językach. Osobiscie uwazam ze nie jest to czas i miejsce na uwagi tego typu. Widziales zachowaj dla siebie nic to nie zmieni w waszym zyciu ale niszczyc moze innym. Idzcie do psychologa bo to chodzi jak w/w w artykule o pobicie a nie jakies inne stare brudy takze zastanowcie sie nad sensem waszych wypowiedzi to jest nie etyczne a nawet karalne z art. O znieslawienie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...